Willa The Backyard 28

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Willa The Backyard 28 Bangkok zapewnia łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Aspire, w 250 metrach. Dom wakacyjny leży w dzielnicy Estrella oraz oferuje prywatny parking, a także Wi-Fi.

Z obiektu roztaczają się widoki na ogród. W łazience znajduje się oddzielna toaleta i prysznic. W łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Willa oferuje między innymi czajnik elektryczny i lodówkę do samodzielnego przygotowywania posiłków. Restauracja Goji Kitchen + Bar położona jest w maksymalnie 650 metrach oaz oferuje dania kuchni japońskiej.

Siam Niramit Bangkok znajduje się 4 km od willi, 10 min piechotą od stacji metra Stacja BTS Phrom Phong. Okolica zapewnia dostęp do placówek opieki zdrowotnej, takich jak Szpital Bumrungrad, w około 3 km. Inne atrakcje w okolicy to Centrum handlowe Emporium, w jedynie 300 metrach. Willa The Backyard 28 leży nie więcej niż 10 min spacerem od przystanku autobusowego Benchasiri Park i 2 km od dworca kolejowego BTS-Nana.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa The Backyard 28 Bangkok
1Br With Pool Gym Near Bts Phrom Phong
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

1Br With Pool Gym Near Bts Phrom Phong

167 m od nieruchomości
Prime Sukhumvit Living - Bts Phrom Phong - Ultra Fast Wifi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Prime Sukhumvit Living - Bts Phrom Phong - Ultra Fast Wifi

216 m od nieruchomości
Exquisite Modern 1Br - Ultra Fast Wifi - Bts Thong Lo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Exquisite Modern 1Br - Ultra Fast Wifi - Bts Thong Lo

388 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Bangkok (DMK-Miedzynarodowy port lotniczy Don Mueang)
    27 km

    Stacje kolejowe

    BTS-Phrom Phong
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    Dla dzieci

    • Tylko dla dorosłych !

    Odpoczynek

    • Basen ze słoną wodą

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 22:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa The Backyard 28 posiada parking dla gośći?
      Tak, Willa The Backyard 28 zapewnia bezpłatny prywatny parking dla gości.
    • Czy Willa The Backyard 28 posiada taras?
      Willa The Backyard 28 dysponuje tarasem z basenem.
    • Czy Willa The Backyard 28 otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Bangkok (DMK-Miedzynarodowy port lotniczy Don Mueang)
    27 km

    Stacje kolejowe

    BTS-Phrom Phong
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa The Backyard 28 Bangkok

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij